MY EN   |   textincrease textnormal textdecrease   |   red blue green default
btndown btnup

Bil. Nama E-mel No. Telefon
1. Puan Noor Hapipah Binti Samat
Pengarah • P(PSI)
hapipah.samat@mohe.gov.my 6812
SEKSYEN PERHUBUNGAN STRATEGIK
2. Puan Azlina Binti Mahmud
Ketua Penolong Pengarah • KPP(PSI)E
azlina.mahmud@mohe.gov.my 6405
3. Encik Ahmad Tarmizi Bin Sazali
Penolong Pengarah • PP(PSI)
tarmizi.sazali@mohe.gov.my 6489
4. Cik Syahzatul Isnajiha Binti Naam
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)
isnajiha@mohe.gov.my 5499
5. Puan Norsuhada Binti Kamaludin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)
suhada.kamaludin@mohe.gov.my 4609
SEKSYEN KHIDMAT PENGURUSAN
6. Puan Muslina Binti Mohd Aziz
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)N
muslina.aziz@mohe.gov.my 4850
7. Encik Muhammad Muhaimin Fikri Bin Jin Azman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (PSI)
muhaimin.azman@mohe.gov.my 5500
SEKSYEN SITASI
UNIT PENGINDEKSAN
8. Puan Noor Adila Binti Abdu Alojid @ Ghazi
Penolong Pengarah Kanan • PPK(PSI)S
nadila@mohe.gov.my 6491
9. Encik Muzaffar Shah Bin Mansor
Penolong Pengarah • PP(PSI)
muzaffarshah@mohe.gov.my 4604
10. Encik Mohammad 'izzat Faiz Bin Kamuradin
Penolong Pengarah • PP(PSI)
izzat.kamuradin@mohe.gov.my 4593
11. Cik Siti Nor Hidayah Binti Kamarulzaman
Penolong Pengarah • PP(PSI)
hidayah.kzaman@mohe.gov.my 5401
UNIT ANALITIK DATA
12. Encik Muhammad Yazid Bin Ismail
Penolong Pengarah • PP(PSI)E
yazid@mohe.gov.my 6314
13. Cik Ila Nor Syakira Binti Rumzi
Penolong Pengarah • PP(PSI)
syakira.rumzi@mohe.gov.my 6898
14. Cik Nur Syazwani Binti Sjafrial
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSI)
syazwani.sjafrial@mohe.gov.my 4607