MY EN   |   textincrease textnormal textdecrease   |   red blue green default
btndown btnup

Bil. Nama E-mel No. Telefon
1. - Kosong
Pengarah • P(BSI)
  6812
 
SEKSYEN PERHUBUNGAN STRATEGIK
2. Puan Azlina Binti Mahmud
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BSI)E
azlina.mahmud@mohe.gov.my 6405
3. Cik Syahzatul Isnajiha Binti Naam
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BSI)
isnajiha@mohe.gov.my 5499
4. Puan Norsuhada Binti Kamaludin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BSI)
suhada.kamaludin@mohe.gov.my 4609
 
SEKSYEN KHIDMAT PENGURUSAN
5. Puan Muslina Binti Mohd Aziz
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BSI)N
muslina.aziz@mohe.gov.my 4850
6. Dr. Mohd Syahid Bin Mohd Anuar
Pegawai Eksekutif • Pegawai Latihan Ikhtisas (BSI)
syahid.anuar@mohe.gov.my 6564
7. Encik Muhammad Muhaimin Fikri Bin Jin Azman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BSI)
muhaimin.azman@mohe.gov.my 5500
 
SEKSYEN SITASI
 
UNIT PENGINDEKSAN
8. Puan Noor Adila Binti Abdu Alojid @ Ghazi
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BSI)S
nadila@mohe.gov.my 6491
9. Encik Muzaffar Shah Bin Mansor
Penolong Pengarah • PP(BSI)
muzaffarshah@mohe.gov.my 4604
10. Encik Mohammad 'izzat Faiz Bin Kamuradin
Penolong Pengarah • PP(BSI)
izzat.kamuradin@mohe.gov.my 4593
11. Cik Siti Nor Hidayah Binti Kamarulzaman
Penolong Pengarah • PP(BSI)
hidayah.kzaman@mohe.gov.my 5401
 
UNIT ANALITIK DATA
12. Encik Muhammad Yazid Bin Ismail
Penolong Pengarah • PP(BSI)E
yazid@mohe.gov.my 6314
13. Cik Ila Nor Syakira Binti Rumzi
Penolong Pengarah • PP(BSI)
syakira.rumzi@mohe.gov.my 6898
14. Cik Nur Syazwani Binti Sjafrial
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BSI)
syazwani.sjafrial@mohe.gov.my 4607
 
SEKSYEN PENDIGITALAN
15. Encik Ahmad Tarmizi Bin Sazali
Penolong Pengarah • PP(BSI)
tarmizi.sazali@mohe.gov.my 6489